Rüyada ses gelmesi

Lasif I.(28) - Kırıkkale sordu : "rüyada ses gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada ses gelmesi, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, işyerinde terfiye, hayallerin gerçekleşeceğine, aşk hayatının iyi olacağına, getirili işler gerçekleştireceğine, gönül ilişkilerinde feraha, alın teriyle elde edilen ziynete, vefakar akrabaya, bol gelire, istenilen bir birlikteliğe, şana ulaşmaya yorulmaktadır. Bazen de üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, parasal sıkıntıya, sırların ortaya çıkmasına, sağlığın kötüleşeceğine, zulüm görmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çekerek hak ettiği şerefe, cefa çektikten sonra ümit ettiği daha iyi bir hayata, yardım alarak istediği büyük güce, sıkıntıları aşarak ulaştığı iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada ses gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ses gelmesi
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ses gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.