Ruyada sesın kısılması

Hüseyin K.(20) - İstanbul sordu : "1 gün önce bir rüya gördüm. ruyada sesın kısılması yorumlar mısınız? "

Ruyada sesın kısılması, güvenli yaşamaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber almaya, imrenilen bir mutluluğa, huzurlu olmaya, ettiği yeminini tutacağına, mülke gelecek artışa, büyük mevkiye çıkılacağına, yüksek ticari kazançlara, temiz zenginliğe, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, korkuya gerçekleşmesine, iş kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntılı hayata, düşmanlık görmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen refaha, sıkıntı çekerek hak ettiği galibiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu güce, yenilgiden sonra hasret duyduğu şerefe işarettir.

"Ruyada sesın kısılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

ruyada sesın kısılması
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Ruyada sesın kısılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.