Rüyada sesini duymak

Engin P.(45) - Kahramanmaraş sordu : "hayırlı geceler. rüyada sesini duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada sesini duymak, ettiği yeminini tutacağına, şöhrete ulaşmaya, yüksek şansa, planların yerine geleceğine, mutluluğa ermeye, imrenilen güce, zengin amire, güzel işlere, istenilen bir geleceğe, feraha, manevi külfeti olan kişiden uzak durmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak zulüm görülmesine, can sıkıcı bir duruma gelmeye, parasal sıkıntıya, üzülmeye, fukaralığa delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra düşlediği toplu kazanca, zorlukları aşarak özlediği itibara, kaybettikten sonra hayalini kurduğu feraha, başarısızlıktan sonra kavuştuğu temiz rızka delalet eder.

"Rüyada sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada sesini duymak
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.