Ruyada sesının cıkmaması

İbrahim Ü.(34) - Şanlıurfa sordu : "rüyadanegörmeki bir kaç gündür dikkatlice okudum. Aradığım nerdeyse tüm rüyalar burada bulunabiliyor ancak ruyada sesının cıkmaması açıklar mısınız? Çok sağolun"

Ruyada sesının cıkmaması, şöhrete erişmeye, tatlı dilli yaşlı akrabaya, kuvvete ulaşmaya, yüksek kısmete, büyük mevkiye yükseleceğine, gelirin verimli olmasına, yağmura, verdiği sözü tutacağına, maddi yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, problemlerden arınmış kalacağına, vefalı çocuğa işaret eder. Ender olarak da hoşnutsuz bir hale gelmeye, ticari zarara, yalancı bir amire, mutsuzluktan sıyrılamamaya, düşmanlık görmeye işaret eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği onura, başarısızlıktan sonra ulaştığı sevince, zorlukları aşarak kazandığı saygınlığa, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu toplu mala işaret eder.

"Ruyada sesının cıkmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda merak edilenler

ruyada sesının cıkmaması
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Ruyada sesının cıkmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.