Rüyada sesinin değişmesi

Cemil D.(29) - Azerbaycan sordu : "İyi geceler; Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde var fakat rüyada sesinin değişmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sesinin değişmesi, üne erişileceğine, hayallerin hayata geçeceğine, beceri sahibi bir kişiye, istenilen güce ermeye, sağlıklı hayata, cömert tanıdığa, memuriyette makama ulaşacağına, maddiyata gelecek bolluğa, birikmiş servete, faydalı uğraşlara gireceğine, tatlı dilli yaşlı akrabaya yorulur. Bunlarla birlikte üzücü bir problemle karşılaşılacağına, düşmanından emin olunacağına, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine, hilekar yabancıya, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına delalettir. Bazı rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu başarısızlıktan sonra kavuştuğu mutluluğa, yardım alarak hayalini kurduğu refaha, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği varlığa, zorlukların ardından gözlediği sevince yorulur.

"Rüyada sesinin değişmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada sesinin değişmesi
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sesinin değişmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.