Rüyada sesinin duyulmaması

Mesud Ş.(34) - Konya sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada sesinin duyulmaması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sesinin duyulmaması, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, ikili ilişkilerde tatmine, sağlığa, vefakar eşe, kazançlı yarınlara, hayırlı işler yapacağına, sevinmeye, büyük mevkiye çıkacağına, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kötü niyetli amir eliyle zarar görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, yalancı yöneticiye, üzüntü duymaya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Kimi rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya kaybettikten sonra gözlediği berekete, kaybettikten sonra gözlediği beceriye, zorlukların ardından hayalini kurduğu şana, cefa çekerek kazandığı temiz kazanca delalettir.

"Rüyada sesinin duyulmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada sesinin duyulmaması
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada sesinin duyulmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.