Rüyada sesinin kısılması

Sevtün Y.(44) - Adana sordu : "rüyada sesinin kısılması yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sesinin kısılması, mutluluğu bulmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, iyi bir ilişkiye, yüksek makama geleceğine, karlı girişimler gerçekleştireceğine, huzura kavuşmaya, sağlığa, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, arzuların gerçekleşeceğine, hatrı sayılır güce ulaşmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de kötülük görmeye, yoksulluğa, iyi hali kaybetmeye, hilekar bir kişiye, korkuya başına gelmesine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte gözlediği yüksek mertebeye, verdiği uğraşların sonunda düşlediği galibiyete, uğraş vererek düşlediği temiz rızka, sıkıntıyla kazandığı huzura yorulmaktadır.

"Rüyada sesinin kısılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada sesinin kısılması
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sesinin kısılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.