Rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak

Şahidin Ü.(45) - Kars sordu : "rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak, memuriyette mevkiye geleceğine, işyerinde terfiye, emniyetli hissetmeye, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, iyi kısmete, mülke gelecek fazlalığa, mutlu günlere, duygusal hayatın iyi olacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, hak edilen güce ulaşmaya, karmaşadan uzak kalacağına yorulur. Kimi zaman da korkuya olmasına, yalancı yöneticiye, korktuğundan emin olunacağına, fenalığını saklayan dosta, sağlığın bozulacağına yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle hak edilen paraya, zorlukla hayalini kurduğu mevkiye, uğraşlarının sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına, cefa ile birlikte düşlediği mülke delalet eder.

"Rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiği kişiyle karşılaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.