Rüyada sevdiğin birinin küsmesi

Mevlüt E.(32) - Giresun sordu : "Dün gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada sevdiğin birinin küsmesi açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğin birinin küsmesi, vefakar arkadaşa, kazanca gelecek berekete, hak edilmiş servete, faydalı işler ile meşgul olacağına, toplum yaşamında feraha, yetenek sahibi bir kişiye, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, güzel işlere, güzel gelire, hatrı sayılır kuvvete ermeye, fakirlikten feraha çıkmaya yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak ticaret alanında sorunlara, fenalığını göstermeyen dosta, sırların ortaya çıkmasına, huzuru kaybetmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa yorulur. Kimi zaman da tabirciler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda beklediği berekete, ümitsizlikten sonra kazandığı toplu mala, başarısızlıktan sonra kavuştuğu mülke, zorlanarak hak edilen huzura delalet eder.

"Rüyada sevdiğin birinin küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bilinmeyenler

rüyada sevdiğin birinin küsmesi
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin birinin küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.