Rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi

Salih Ö.(30) - Ankara sordu : "rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi, gönül ilişkilerinde başarıya, yeminini yerine getireceğine, mutlu olmaya, huzura ermeye, sevineceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, sağlıklı hayata, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, helal servete, hünerli bir insana, düşkünlükten uzak durmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak zarar görülmesine, istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sıhhatin bozulacağına, düşmanlıktan emin olmaya işarettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu başarıya, zamanla umduğu beceriye, zorlukları aşarak ümit ettiği berekete, cefa çekerek ulaştığı toplu mala işarettir.

"Rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin birinin sana küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.