Rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak

Erol İ.(23) - Tekirdağ sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde var fakat rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, mutlu geleceğe, kısa zamanda duyulacak müjdeli havadise, maddi zorluklardan sıyrılmaya, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, istenilen bir mutluluğa, helal nimete, sağlıklı yaşamaya, paranın verimli olacağına, mutluluğu bulmaya, yeminini yerine getireceğine yorulur. Bir diğer yoruma göre de zalim bir kimseye, maddi kayba, sıkıntılı hayata, fakirliğe, ticaret alanında başarısızlığa delalettir. Bazen de rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya uğraşarak umduğu onura, ümitsizlikten sonra ümit ettiği hayra, zahmetle hayalini kurduğu mala, hatalarının ardından istediği şana işaret eder.

"Rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin biriyle karşılaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.