Rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi

Özer Ş.(39) - İstanbul sordu : "Açık ara internetteki en güzel rüya tabirleri web sitesi burası. rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi, külfetsiz elde edilen kazanca, temiz paraya, ferahlamaya, salih evlada, hayırlı işler yapacağına, emniyette yaşamaya, sevince ermeye, iyi gelire, varlıklı kadına, mutluluğa ermeye, kuvvete ulaşmaya işarettir. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, hoşnutsuz hale gelmeye, düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntıya yaşama, düşmanlığını göstermeyen kimseye işarettir. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu mutluluğa, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği daha iyi bir hayata, zorlukların ardından umduğu büyük güce, uğraşlarının sonunda düşlediği mevkiye işarettir.

"Rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Bazen net olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin insanın sana küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.