Rüyada sevdiğin kişinin küsmesi

Hamdi V.(25) - Erzincan sordu : "rüyada sevdiğin kişinin küsmesi açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sevdiğin kişinin küsmesi, istenilen bir kazanca, güvende yaşamaya, servete, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı habere, getirili işler içinde bulunacağına, bol kısmete, büyük makama gelineceğine, salih eşe, düşkünlükten feraha çıkmaya, sevince ermeye, duygusal hayatın iyi gittiğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, zora düşmeye, fesat bir insana, sağlığın tehlike altında olduğuna, korkulanın başına gelmesine yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya cefa çekerek ümit ettiği zafere, zorluklarla mücadele ederek beklediği haysiyete, zahmetle birlikte beklediği saygınlığa, sıkıntı sonrasında kazandığı mutluluğa delalet eder.

"Rüyada sevdiğin kişinin küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı bilinmeyenler

rüyada sevdiğin kişinin küsmesi
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişinin küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.