Rüyada sevdiğin kişinin ölmesi

Pınar Ç.(45) - Kayseri sordu : "Selamun aleyküm; rüyadanegörmeki bir kaç gündür ilgiyle okuyorum. Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada sevdiğin kişinin ölmesi yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada sevdiğin kişinin ölmesi, fakirlikten feraha çıkmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, güzel kısmete, hoşgörülü genç yabancıya, sevince kavuşmaya, ulaşılan kuvvete ermeye, finansal yükü bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, uzun ömre, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, yüksek mertebeye çıkacağına, alın teriyle kazanılan nimete yorulmaktadır. Bazen de sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, fakirliğe, hilekar bir tanıdığa, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, acımasız bir düşmana yorulur. Kimi rüya alimleri şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıyla umduğu iyi bir geleceğe, zorlukların sonrasında beklediği huzura, uğraşlarının sonunda umduğu saygınlığa, sıkıntıları aşarak hak edilen onura yorulur.

"Rüyada sevdiğin kişinin ölmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada sevdiğin kişinin ölmesi
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişinin ölmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.