Rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi

Osman Ö.(34) - Afyonkarahisar sordu : "Merhabalar; Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi, malın verimli olacağına, getirili uğraşlara, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, getirili girişim yapacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, büyük makama yükseleceğine, huzura ermeye, hayırlı akrabaya, temiz zenginliğe, kazançlı geleceğe, iyi bir ilişkiye delalet eder. Nadiren de hilekar kişiye, ticari sorunlara, sırların açığa çıkacağına, sefalete, zarar görülmesine işarettir. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu zorlukla birlikte hak ettiği iyi bir geleceğe, zahmetle ümit ettiği toplu kazanca, mağlubiyetten sonra düşlediği hayra, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu ticari kazanca işarettir.

"Rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazen açıkça bazı zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.