Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi

Ayhan C.(44) - Şanlıurfa sordu : "Merhabalar, Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi, maddi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, gelire gelecek fazlalığa, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, getirili girişimler içinde bulunacağına, güzel işlere, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, faydalı işler ile meşgul olacağına, bol kazanca, sağlığa, merhametli akrabaya işarettir. Olumsuz anlamda rahatının bozulacağına, sefalete, karışık bir durumla yüzleşileceğine, üzüntüden kurtulamamaya, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulmaktadır. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukların sonrasında hayalini kurduğu beceriye, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu toplu kazanca, uğraşarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, umudunu kestikten sonra gözlediği servete delalet eder.

"Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.