Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması

Nevroz D.(25) - Konya sordu : "Hayırlı sabahlar, Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması, toplum yaşamında huzura, mutluluğu bulmaya, arzuların hayata geçeceğine, zengin yöneticiye, huzura, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, ettiği yeminine sadık olunacağına, hünerli bir kimseye, faydalı uğraşlara gireceğine, uzun ömre işarettir. Olumsuz yorum olarak rahatı kaybetmeye, korkuya gerçekleşmesine, kötülük görülmesine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, fesat bir kimseye delalet eder. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu temiz kazanca, cefa çekerek kavuştuğu zafere, yenilgiden sonra beklediği berekete, sıkıntıya düşerek beklediği hayra işaret eder.

"Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.