Rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak

Yegane S.(32) - Gaziantep sordu : "İyi sabahlar, Bana göre yapılmış en büyük rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. Evvelsi gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak, varlıklı amire, fakirlikten kurtulmaya, ettiği yeminini yerine getirmeye, sevince kavuşmaya, emniyette yaşamaya, duygusal külfeti olan kişiden kurtulmaya, sevenleriyle birlikte yaşamaya, hatrı sayılır kuvvete, arzuların yerine geleceğine, özlemi duyulan bir geleceğe, şöhrete kavuşulacağına yorulur. Ender olarak da parasızlığa, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, huzuru kaybetmeye, ticaret alanında başarısızlığa, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntı sonrasında kavuştuğu onura, zorluklarla mücadele ederek kazandığı ganimete, uzun süren çabaların sonunda umduğu nimete, hatalarının ardından düşlediği ganimete işaret eder.

"Rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.