Rüyada sevdiğin kişiyle gülmek

Salih Ö.(43) - Bursa sordu : "rüyada sevdiğin kişiyle gülmek yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle gülmek, manevi yükü olan akrabadan kurtulmaya, güler yüzlü genç yabancıya, sevineceğine, üne sahip olmaya, sevenleriyle mutlu olmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, devlette mevkiye ulaşacağına, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, toplum yaşamında muvaffakiyete, iyi zamanlara, yakında alınacak iyi habere yorulur. Bazen de çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, parasal sıkıntıya, sıkıntıya düşmeye, korkulanın gerçekleşmesine, sevimsiz duruma gelmeye delalettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu şerefe, sıkıntıyla kavuştuğu az olan kazancının artacağına, hatalarının ardından kavuştuğu haysiyete, zorlukla ümit ettiği huzura işarettir.

"Rüyada sevdiğin kişiyle gülmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada sevdiğin kişiyle gülmek
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle gülmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.