Rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak

Ayşegül Z.(42) - Gaziantep sordu : "rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak, hünerli bir kimseye, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, hak edilmiş ziynete, taleplerin hayata geçeceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hak edilen kuvvete, sözünü yerine getirmeye, mülke gelecek artışa, düşkünlükten feraha çıkmaya, merhametli çocuğa, ilişkisinin iyi gittiğine delalet eder. Aynı zamanda korktuğu şeyden emin olmaya, kaprisli bir amire, kıymet yitirmeye, üzülmeye, korkuya olmasına yorulur. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hasret duyduğu feraha, sıkıntıya düşerek hak ettiği ticari kazanca, kaybettikten sonra düşlediği daha iyi bir hayata, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği ferahlığa delalettir.

"Rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, tanımadığımız kimselerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.