Rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak

Muharrem I.(19) - Muş sordu : "rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak, servete, sevince erişileceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, parasal yükü olan tanıdıktan uzaklaşılacağına, gelirin kazançlı olmasına, huzurlu olmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, özlemi duyulan bir mutluluğa, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, beklentilerin hayata geçeceğine, üne ulaşılacağına delalet eder. Bazen de sıkıntıya düşmeye, zararlı bir akrabaya, değer kaybetmeye, korkuya başına gelmesine, saklanansırların açığa dökülmesine yorulur. Bir takım alimler şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek gözlediği başarıya, kaybettikten sonra elde ettiği itibara, zamanla hak edilen başarıya, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu ferahlığa delalet eder.

"Rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında merak ettikleriniz

rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle yorumdan rüya görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle kavuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.