Rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak

Erkan R.(39) - İstanbul sordu : "iyi geceler; 1 gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak, güvende yaşamaya, merhametli evlada, sağlıklı yaşamaya, yakında öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, zengin adama, tertemiz zenginliğe, rahatlığa, kazançlı girişim içinde bulunacağına, aşk hayatının iyi gittiğine delalettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşama, iş kaynaklı üzüntüye, parasal kayba, korktuğundan emin olmaya, hilekar bir kimseye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında kazandığı toplu paraya, uğraş vererek beklediği varlığa, başarısızlıktan sonra hak ettiği toplu kazanca, uzun süren çabaların sonunda kazandığı başarıya yorulur.

"Rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle konuşamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.