Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak

Celal V.(42) - Şanlıurfa sordu : "Selam. rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak, maddiyata gelecek artışa, salih akrabaya, şöhrete erişileceğine, hayırlı uğraşlar yapacağına, dingin kalacağına, istenilen bir ilişkiye, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, emniyetli hissetmeye, beklentilerin hayata geçeceğine, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, görgülü genç kadına işaret eder. Başka görüşlere göre de kedere düşmeye, rahatının kaçacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, ticari zarara yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukların sonrasında özlediği saygınlığa, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu servete, sıkıntıya düşerek düşlediği galibiyete, zorluklara göğüs gererek hak edilen hayra işaret eder.

"Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında merak edilenler

rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.