Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak

Arkın Y.(43) - Adana sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak, bol talihe, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, büyük mertebeye yükseleceğine, ikili ilişkilerde tatmine, beceri sahibi bir kimseye, güvende hissetmeye, düşkünlükten feraha çıkmaya, mutluluğa, önemli kuvvet sahibi olmaya, karlı yatırım içinde bulunacağına, zenginliğe delalettir. Başka görüşlere göre de ticaret nedeniyle huzursuzluğa, hilekar tanıdığa, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, zora düşmeye, kötülükten emin olmaya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği huzura, zorlukla hak ettiği nimete, zorlukların sonrasında özlediği saygınlığa, zahmet çekerek kazandığı iyiliğe işarettir.

"Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.