Rüyada sevdiğin kişiyle küsmek

Tijen O.(41) - Eskişehir sordu : "hayırlı geceler, İki üç gün önce rüya gördüm. rüyada sevdiğin kişiyle küsmek yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğin kişiyle küsmek, külfetsiz elde edilen rızka, sevineceğine, ikili ilişkilerde huzura, iyi talihe, mutlu olmaya, hoşsohbet orta yaşlı kadına, kısa sürede alınacak hayırlı habere, istenilen bir kazanca, salih arkadaşa, gelirin verimli olacağına, dingin bir hayat sürdüreceğine işarettir. Bazen de rahatının bozulacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, kötü niyetli bir düşmana, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek istediği onura, meşakkatle birlikte istediği şöhrete delalet eder.

"Rüyada sevdiğin kişiyle küsmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada sevdiğin kişiyle küsmek
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle küsmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.