Rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak

Ersay O.(48) - Ankara sordu : "Kesinlikle hazırlanmış en güzel rüya sitesi burada. rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak, güzel talihe, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, isteklerin hayata geçeceğine, üne sahip olunacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, verimli uğraşlar yapacağına, aydınlık geleceğe, hak edilen güce ermeye, büyük mertebeye ulaşılacağına, mala gelecek fazlalığa işaret eder. Ender olarak da ticaret alanında başarısızlığa, iş sebebiyle üzüntüye, korkulanın olmasına, korktuğundan emin olunacağına, çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine işaret eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği paraya, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen onura, zahmetle kazandığı beceriye, cefa çektikten sonra özlediği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.