Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak

Yalcın Z.(35) - Gaziantep sordu : "Hayırlı geceler; Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar burada yer buluyor ama rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak, istenilen güce ulaşmaya, sevince kavuşmaya, temiz nimete, paranın kazançlı olacağına, taleplerin gerçekleşeceğine, sıcakkanlı genç kişiye, eşiyle mutlu olmaya, cömert aile ferdine, üne sahip olmaya, dingin bir hayat süreceğine, faydalı işler yapacağına delalet eder. Bazen de düşmanlığını göstermeyen düşmana, kaprisli bir tanıdığa, sıhhatin bozulacağına, can sıkıcı vaziyete gelmeye, ticari zarara yorulur. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek özlediği daha iyi bir hayata, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği daha çok kazanca, zorlanarak istediği haysiyete, başarısızlıktan sonra istediği mevkiye işaret eder.

"Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka yorumdan rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.