Rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek

Fecri D.(34) - İstanbul sordu : "Bir iki gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, güce ermeye, sevdikleriyle eğlenmeye, finansal külfeti olan kimseden uzaklaşılacağına, faydalı işler ile meşgul olacağına, iyi zamanlara, şöhrete ulaşılacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, imrenilen bir başarıya, ilişkisinin iyi olacağına, hayırlı akrabaya delalettir. Başka görüşlere göre de zorluğa düşmeye, sıkıntıya hayata, iyi hali yitirmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, üzüntüden kurtulamamaya yorulur. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu mağlubiyetten sonra umduğu hayra, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği varlığa, uğraşarak ulaştığı ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda hak edilen zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğin kıza çıkma teklifi etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.