Rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi

Eyüp Ö.(38) - Ağrı sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi, yeminini yerine getireceğine, getirili girişimler yapacağına, kazançlı zamanlara, getirili uğraşlara gireceğine, kısa sürede duyulacak memnun edici değişimlere, vefalı arkadaşa, sağlıklı yaşamaya, zenginliğe, imrenilen bir birlikteliğe, iyi gelire, büyük güce ulaşmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, ticaret alanında zarara, dara düşmeye işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla birlikte özlediği paraya, sıkıntıya düşerek ulaştığı rahata, verdiği uğraşların sonunda istediği haysiyete, yenilgiden sonra hasret duyduğu mutluluğa delalettir.

"Rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.