Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak

Zihni Ç.(41) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak, mutluluğu bulmaya, parasal külfeti olan tanıdığı birinden kurtulmaya, hayırlı akrabaya, dünyalığa gelecek berekete, karlı girişimler gerçekleştireceğine, işte makama ulaşacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, sevince erişileceğine, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, iyi işler yapacağına, yakında öğrenilecek hayırlı havadise delalet eder. Kimi zaman da zarar görülmesine, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, kötü niyetli bir yabancı tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya yaşantıya, kıymet düşmesine işarettir. Bazı rüya alimleri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte ümit ettiği iyiliğe, umudunu yitirdikten sonra kazandığı mutluluğa, zorlukla hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği başarıya delalettir.

"Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğine sarılıp ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.