Rüyada sevdiğini kucağına almak

Turyan Ş.(48) - Almanya sordu : "Açık ara yapılmış en kapsamlı rüya yorumu web sitesi burada. rüyada sevdiğini kucağına almak yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğini kucağına almak, kısa sürede duyulacak hayırlı habere, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, eli açık aile ferdine, huzurlu olmaya, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, verdiği söze sadık olacağına, taleplerin yerine geleceğine, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, birikmiş paraya, önemli kuvvete ulaşmaya, güzel uğraşlara gireceğine işarettir. Bir diğer yoruma göre de mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, kedere düşmeye, sıhhatin bozulacağına, rahatının kaçacağına, saklanansırların açığa dökülmesine yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu cefa çektikten sonra ulaştığı başarıya, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu temiz rızka, sıkıntılarının sonunda hak ettiği az olan kazancının artacağına, uğraş vererek ulaştığı toplu paraya yorulur.

"Rüyada sevdiğini kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada sevdiğini kucağına almak
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğini kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.