Rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak

Zinnet O.(40) - Azerbaycan sordu : "Merhaba, rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak, hayırlı işler yapacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, malın temiz olmasına, duygusal hayatın iyi gittiğine, fakirlikten kurtulmaya, manevi yükü olan bir kimseden kurtulmaya, mutlu günlere, kazanca gelecek fazlalığa, akrabalarla sohbete, zengin yöneticiye, hayırlı dosta delalettir. Başka görüşlere göre de iş sebebiyle huzursuzluğa, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, kederden sıyrılamamaya, korkuya başına gelmesine, maddi zorluğa delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında hak ettiği berekete, sıkıntıları aşarak gözlediği itibarlı mertebeye, zahmetle kazandığı mülke, zorlukların ardından gözlediği şöhrete delalettir.

"Rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin göğsüne yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.