Rüyada sevdiğinin kavga ettiğini görmek

Atıf I.(32) - Erzurum sordu : "hayırlı günler; Bir iki gece önce rüya gördüm. rüyada sevdiğinin kavga ettiğini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada sevdiğinin kavga ettiğini görmek, iyi uğraşlara gireceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, parasal külfeti olan insandan uzak durulacağına, güvenli kalmaya, ikili ilişkilerde mutluluğa, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, hayali kurulan bir geleceğe, yeminin yerine getirileceğine, bonkör memura, rahatlamaya, mutluluğa işaret eder. Bir diğer yoruma göre de iyi hali kaybetmeye, iş kaynaklı sıkıntıya, huzurunun kaçacağına, cahil bir düşmana, sağlığın yitirileceğine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu şerefe, sıkıntıyla ulaştığı daha iyi kazanca, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği güce, zorlanarak hasret duyduğu galibiyete işarettir.

Düşlerinizin analizi konusunda merak edilenler

rüyada sevdiğinin kavga ettiğini görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.