Rüyada sevdiğinin kokusunu duymak

Mehmet U.(35) - Almanya sordu : "Bu gece rüya gördüm. rüyada sevdiğinin kokusunu duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğinin kokusunu duymak, kolay kazanılan ziynete, bol kazanca, sevince erişileceğine, emniyette yaşamaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, salih akrabaya, yetenek sahibi bir insana, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, mutluluğa kavuşmaya, aydınlık yarınlara, cömert insana delalettir. Nadiren de üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, parasal zarara, fukaralığa, ticaret nedeniyle üzüntüye yorulur. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu paraya, yenilgiden sonra ümit ettiği mala, zorlanarak beklediği refaha, zamanla kavuştuğu servete işarettir.

"Rüyada sevdiğinin kokusunu duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada sevdiğinin kokusunu duymak
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin kokusunu duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.