Rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi

Hakan D.(28) - Antalya sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar burada yer buluyor ancak rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi, bol berekete, güvenli yaşamaya, huzura kavuşmaya, büyük makama ulaşacağına, gelire gelecek fazlalığa, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevince erişileceğine, tertemiz zenginliğe, kazançlı geleceğe, aşk hayatının iyi gittiğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye delalettir. Başka görüşlere göre de parasal zarara, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, iyi hali kaybetmeye, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların ortaya dökülmesine delalet eder. Kimi zaman da rüya tabircileri dediler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu ganimete, ümitsizlikten sonra istediği rahatlığa, cefa çekerek ümit ettiği daha iyi bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin saçının kesilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.