Rüyada sevdiğinin seninle konuşmaması

Behire F.(34) - Azerbaycan sordu : "Tabirlerinizi birkaç zamandır ilgiyle inceledim. rüyada sevdiğinin seninle konuşmaması açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğinin seninle konuşmaması, hoşgörülü yaşlı akrabaya, hayırlı uğraşlara, duygusal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, ikili ilişkilerde tatmine, rızkın bereketli olacağına, sevince, emniyette yaşamaya, sağlığa, zengin memura, mutluluğa, becerili bir insana delalettir. Ayrıca iş nedeniyle huzursuzluğa, huzurunun kaçacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların ortaya çıkacağına yorulur. Farklı düşünen alimler şöyle dediler ki: Bu zorlanarak istediği güce, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği mülke, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu temiz kazanca, zorlukla hasret duyduğu berekete delalettir.

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada sevdiğinin seninle konuşmaması
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin seninle konuşmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.