Rüyada sevdiğinin yanına gelmesi

Kutluk G.(38) - İzmir sordu : "Merhaba. rüyada sevdiğinin yanına gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğinin yanına gelmesi, getirili girişimler gerçekleştireceğine, külfetsiz elde edilen ziynete, problemlerden arınmış kalacağına, hatrı sayılır güce ulaşmaya, rahata, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, kazançlı geleceğe, rızkın verimli olmasına, paraya gelecek fazlalığa, aşk hayatının yolunda olduğuna, varlıklı tanıdığa yorulmaktadır. Olumsuz anlamda iş nedeniyle huzursuzluğa, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, düşmanlıktan emin olmaya, fenalığını saklayan dosta, mutsuzluktan kurtulamamaya delalettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği itibara, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu beceriye, uğraşarak istediği toplu mala, uğraşlarının sonunda kazandığı güce delalettir.

"Rüyada sevdiğinin yanına gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada sevdiğinin yanına gelmesi
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle yorumdan kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin yanına gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.