Rüyada sevdiğinin yanına yatmak

Nilay P.(41) - Gaziantep sordu : "ruyadanegormek sitesini birkaç gündür dikkatle takip ediyorum. Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada sevdiğinin yanına yatmak açıklar mısınız? "

Rüyada sevdiğinin yanına yatmak, sağlıklı bir ömre, yüksek mertebeye ulaşılacağına, yeminin yerine getirileceğine, istenilen güce ulaşmaya, istenilen bir kazanca, toplum yaşamında tatmine, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, eli açık yabancıya, mutluluk dolu günlere, manevi külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, yakın zamanda duyulacak sevindirici habere delalet eder. Kimi zaman da hilekar düşmana, zulüm görmeye, korktuğundan emin olmaya, sırların meydana çıkacağına, ferahının kaçacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler dediler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek gözlediği kazanca, kaybettikten sonra elde ettiği ticari kazanca, mağlubiyetten sonra özlediği paraya, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada sevdiğinin yanına yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda merak edilenler

rüyada sevdiğinin yanına yatmak
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinin yanına yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.