Rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir

Ayper P.(35) - Aydın sordu : "rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir, sağlığını kazanmaya, hoşgörülü yaşlı adama, gönül ilişkisinin iyi olacağına, becerili bir kişiye, kısa sürede duyulacak iyi habere, malın hayırlı olmasına, aşk hayatında huzura, getirili yatırım gerçekleştireceğine, vefakar akrabaya, güzel kısmete, yararlı uğraşlar yapacağına delalet eder. Nadiren de hilekar bir tanıdığa, ticari problemlere, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, kötülükten emin olmaya, düşmanlığını göstermeyen kişiye işaret eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hak ettiği rahata, kaybettikten sonra umduğu beceriye, zahmetle birlikte beklediği mutluluğa, sıkıntıları aşarak özlediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında merak ettikleriniz

rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada sevdiğinle el ele tutuşmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.