Rüyada seven birini görmek

Gülben B.(28) - Antalya sordu : "ruyadanegormeki bir kaç gündür her gün olmasa da okudum. Birkaç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada seven birini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada seven birini görmek, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, beklentilerin yerine geleceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, kolay elde edilen ganimete, büyük güç sahibi olmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, fakirlikten uzak durmaya, şöhrete kavuşulacağına, işyerinde terfiye, zengin aile ferdine, iyi işlere delalettir. Nadiren de iş nedeniyle geçim zorluğuna, sıkıntılı yaşantıya, can sıkıcı vaziyete gelmeye, iyi hali kaybetmeye, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu sıkıntı çekerek beklediği zafere, sıkıntıya düşerek özlediği berekete, cefa çektikten sonra gözlediği kazanca, cefa çekerek elde ettiği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada seven birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada seven birini görmek
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada seven birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.