Rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak

Emine O.(39) - Azerbaycan sordu : "Hayırlı sabahlar, rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak, mal varlığına gelecek artışa, vefalı eşe, güvende olmaya, karlı yatırımlar yapacağına, problemlerden arınmış yaşayacağına, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı değişimlere, sağlıklı yaşamaya, isteklerin yerine geleceğine, finansal külfeti olan birinden uzaklaşmaya, faydalı işlere, yüksek ticari kazançlara işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, cahil bir düşmana, yoksulluğa, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, sıhhatin bozulacağına delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda kavuştuğu mevkiye, mağlubiyetten sonra beklediği ferahlığa, ümitsizlikten sonra ulaştığı şerefe, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği temiz rızka yorulur.

"Rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Ortalama bir kişinin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgili ile aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.