Rüyada sevgiliden mesaj gelmesi

Emin O.(24) - Balıkesir sordu : "rüyada sevgiliden mesaj gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevgiliden mesaj gelmesi, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, planların yerine geleceğine, hüner sahibi bir insana, dostlarıyla sohbete, üne kavuşmaya, vefakar evlada, mutluluğa kavuşmaya, sağlıklı hayata, iyi bir ilişkiye, parasal yükü olan dosttan uzaklaşmaya, yeminin tutulacağına delalet eder. Bazen de korktuğu şeyden emin olmaya, kötü huylu kişi tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını göstermeyen amire, sırların ortaya döküleceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraş vererek hak edilen şerefe, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu ganimete, uzun bir bekleyişin sonunda istediği az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların sonunda özlediği sevince işaret eder.

"Rüyada sevgiliden mesaj gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada sevgiliden mesaj gelmesi
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliden mesaj gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.