Rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak

Yüksel A.(21) - Azerbaycan sordu : "rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak, isteklerin gerçekleşeceğine, temiz servete, sözüne sadık olunacağına, şana ermeye, içten davranan genç kadına, mülke gelecek bolluğa, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, bol kısmete, bol kazanca, yetenek sahibi bir kimseye, cömert amire işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da değer düşmesine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, rahatı kaybetmeye, fenalığını göstermeyen yabancıya, korkuya olmasına yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya kaybettikten sonra hasret duyduğu mutluluğa, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği daha çok kazanca, meşakkatle hak edilen mala, cefa çekerek kavuştuğu şana yorulmaktadır.

"Rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilimle aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.