Rüyada sevgilimle el ele tutuşmak

Süleyman P.(41) - Yozgat sordu : "Rüya yorumlarınızı kısa bir süredir her gün olmasa da inceledim. rüyada sevgilimle el ele tutuşmak açıklar mısınız? "

Rüyada sevgilimle el ele tutuşmak, imrenilen güce ulaşmaya, mutlu olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, taleplerin yerine geleceğine, bol gelire, eşiyle eğlenmeye, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, sevecen orta yaşlı yabancıya, kazançlı girişimler yapacağına, üne sahip olmaya, yakın zamanda duyulacak memnun edici haber duymaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da iş nedeniyle sıkıntıya, ferahının kaçacağına, fukaralığa, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, üzüntü duymaya delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya hatalarının ardından beklediği büyük güce, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu haysiyete, sıkıntıyla kavuştuğu paraya, sıkıntılarının sonunda özlediği servete yorulur.

"Rüyada sevgilimle el ele tutuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada sevgilimle el ele tutuşmak
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilimle el ele tutuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.