Rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek

Mustafa S.(24) - Ankara sordu : "rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek, bol berekete, mutluluğu bulmaya, sevinmeye, mutluluk dolu günlere, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, parasal külfeti olan insandan uzak durulacağına, eli açık adama, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, şana sahip olmaya, hoşgörülü yaşlı kişiye delalettir. Bir diğer yoruma göre de parasal kayba, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sevimsiz duruma düşmeye, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, sıkıntılı yaşama delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu meşakkatle birlikte umduğu varlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu haysiyete, zorluklara göğüs gererek hak edilen beceriye, cefa ile birlikte beklediği varlığa işarettir.

"Rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilinin anne ve babasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.