Ruyada sevgilinin kusmesi

Şükrü R.(30) - Kayseri sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar burada bulunuyor fakat ruyada sevgilinin kusmesi açıklar mısınız? "

Ruyada sevgilinin kusmesi, kısa sürede öğrenilecek hayırlı değişimlere, mutluluğa, kazançlı yarınlara, cömert kimseye, devlette makama çıkacağına, güzel işlere, özlemi duyulan bir birlikteliğe, yetenekli bir insana, şöhrete ermeye, bol şansa, samimi yaşlı kişiye işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, kötülükten emin olmaya, yalancı bir kişiye, zulüm görmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu ferahlığa, zorlukları aşarak düşlediği büyük güce, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu ticari kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği şöhrete delalettir.

"Ruyada sevgilinin kusmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

ruyada sevgilinin kusmesi
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Ruyada sevgilinin kusmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.