Rüyada sevgilinin sana küsmesi

Erol S.(42) - Kocaeli sordu : "rüyada sevgilinin sana küsmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevgilinin sana küsmesi, sevenleriyle birlikte yaşamaya, kısa sürede alınacak memnun edici haber duymaya, yeminin yerine getirileceğine, beceri sahibi bir kimseye, sağlığını kazanmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, aşk hayatının yolunda olduğuna, eli açık tanıdığa, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, hoşsohbet orta yaşlı kadına, toplum yaşamında feraha yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de parasal kayba, sıkıntılı yaşama, zulüm görmeye, kıymet düşmesine, düşmanlığını gizleyen yabancıya delalettir. Bir takım rüya yorumcuları dediler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, zahmetle gözlediği toplu mala, uğraş vererek beklediği az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek elde ettiği toplu paraya işarettir.

"Rüyada sevgilinin sana küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada sevgilinin sana küsmesi
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilinin sana küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.