Rüyada sevgilinin sana para vermesi

Bahadır B.(47) - Yozgat sordu : "Selamlar; rüyada sevgilinin sana para vermesi yorumlar mısınız? "

Rüyada sevgilinin sana para vermesi, maddi külfeti olan birinden uzaklaşmaya, merhametli arkadaşa, becerili bir kimseye, özlemi duyulan bir birlikteliğe, zenginliğe, arzuların gerçekleşeceğine, akrabalarla yaşamaya, faydalı işler gerçekleştireceğine, kazançlı iş gerçekleştireceğine, ulaşılan güce ermeye, iyi kısmete işarettir. Kimi zaman da saklanansırların ortaya çıkmasına, sağlığın kötüleşeceğine, düşmanlık görmeye, üzülmeye, sıkıntıya hayata delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek beklediği toplu mala, zahmetle birlikte istediği kazanca, meşakkatle birlikte ümit ettiği mala, sıkıntıya düşerek düşlediği mutluluğa işarettir.

"Rüyada sevgilinin sana para vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada sevgilinin sana para vermesi
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilinin sana para vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.