Rüyada sevgilinin seni çağırması

Elif D.(31) - İzmir sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler burada yer buluyor fakat rüyada sevgilinin seni çağırması yorumlar mısınız? "

Rüyada sevgilinin seni çağırması, mutluluk dolu geleceğe, toplum yaşamında tatmine, malın bereketli olacağına, emniyette yaşamaya, taleplerin yerine geleceğine, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, bol kazanca, hayırlı eşe, verdiği söze sadık olacağına, külfetsiz kazanılan ziynete, şana erişileceğine yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntıya düşmeye, sefalete, düşmanlıktan emin olunacağına, zulüm görmeye işarettir. Kimi rüya uzmanları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hak ettiği mevkiye, mağlubiyetten sonra kavuştuğu saygınlığa, sıkıntı sonrasında özlediği yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda beklediği şöhrete işarettir.

"Rüyada sevgilinin seni çağırması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada sevgilinin seni çağırması
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilinin seni çağırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.