Rüyada sevgilinin seni istememesi

Hüseyin P.(21) - Antalya sordu : "rüyada sevgilinin seni istememesi açıklar mısınız? "

Rüyada sevgilinin seni istememesi, hak edilmiş paraya, ulaşılan kuvvete, ticari getirisi yüksek atılımlar içinde bulunacağına, bol berekete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, dingin bir hayat süreceğine, ferahlamaya, varlıklı insana, toplum yaşamında huzura, isteklerin yerine geleceğine, hayırlı uğraşlara işaret eder. Bazen de hilekar bir düşmana, sıkıntıya düşmeye, sıkıntıya hayata, ticaret alanında kayba, fesat bir yöneticiye delalettir. Farklı düşünen tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, yenilgiden sonra ümit ettiği büyük güce, hatalarının ardından kavuştuğu hünere delalettir.

"Rüyada sevgilinin seni istememesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada sevgilinin seni istememesi
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilinin seni istememesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.